Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie z siedzibą przy ul. Dworcowej 13, 62-510 Konin.
 2. Biblioteka wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 63 242 85 37 w.107.
 3. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie na podstawie art. 221 §1 Kodeksu Pracy oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu Pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie.
 5. Dane przechowywane będą przez okres:
  1. 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji, po tym terminie dokumentacja zostaje zniszczona,
  2. 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji gdy Pani/Pan wyrazi zgodę na przetwarzanie dokumentów aplikacyjnych do celów przyszłych rekrutacji, po tym terminie dokumentacja zostaje zniszczona,
  3. do momentu rozstrzygnięcia sporu gdy Pani/Pan wniesie sprzeciw względem przeprowadzonej rekrutacji.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
 7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, https://www.uodo.gov.pl/pl/p/kontakt, tel. (22) 531 03 00 - gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych.

 

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie pdf 451.08 KB Paweł Szczepaniak
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 27 wrzesień 2019 12:08 Paweł Szczepaniak
Artykuł został zmieniony.
Usunięte załączniki
Dodane załączniki
środa, 09 październik 2019 09:14 Paweł Szczepaniak